POMYSŁY NA SPERSONALIZOWANIE TELEFONU! || Fajne projekty DIY od 123 GO! GOLD

Opublikowany 8 sty 2021
Macie ochotę spersonalizować swoje rzeczy? Chcecie wyróżnić się z tłumu? Teraz w mgnieniu oka możecie spersonalizować co tylko chcecie!
Pokażemy wam, jak ozdobić telefon za pomocą zwykłego lakieru do paznokci! Dowiecie się również, jak spersonalizować samochód przyjaciółki, ubrania i wiele innych rzeczy!
To najlepszy sposób, żeby się wyróżnić! Więc nie zwlekajcie i spersonalizujcie swoje rzeczy z naszym szalonym zespołem i subskrybujcie kanał 123 GO! GOLD.
#śmieszne #komedia #personalizacja
Czas:
00:00 Jak spersonalizować iPhone'a 11
02:13 Spersonalizowany samochód, najlepsze pomysły
04:24 Jak dekorować ubrania w mgnieniu oka
07:14 Jak ulepszyć swój telefon
09:56 Śmieszne wpadki i niezręczne momenty

SUBSKRYBUJ: bit.ly/3aeICAx
----------------------------------------------------------
Muzyka od Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/
Materiały stockowe: www.depositphotos.com www.shutterstock.com
Ten filmik powstał w celach rozrywkowych. Nie udzielamy żadnych gwarancji odnośnie dokładności, bezpieczeństwa i rzetelności. Wszelkie działania inspirowane zawartymi tu informacjami są podejmowane na własne ryzyko. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty. W razie próby odtworzenia przedstawionych czynności widz powinien właściwie ocenić sytuację i zachować środki ostrożności.
Niniejszy filmik może prezentować czynności wykonywane przez naszych aktorów w środowisku kontrolowanym - jeśli planujesz je powtórzyć, zachowaj ostrożność i kieruj się zdrowym rozsądkiem.

Komentarze