POLSKA W KORONIE - Strzał z D

Opublikowany 22 paź 2020
WSPIERAJ KANAŁ - plthrow.info/clone/NhtAn1MT600xiNiX8ErnyQ.htmljoin
To ważny film - Zobacz go, przemyśl, wyciągnij wnioski, pomyśl jeszcze raz i dopiero wtedy pisz komentarz. Ten film nie powstał po to, żeby obrażać, śmiać się z innych, czy drwić. Powstał z bezsilności, strachu o swoich bliskich i po to, żeby chociaż trochę zmusić do refleksji.
Kompletnie mnie nie obchodzi jakie masz poglądy - Obchodzi mnie, żebyś nie był egoistą, myślał o innych i dbał o kraj, w którym mieszkasz. Obchodzi mnie, żebyś naprawdę włączył myślenie i nie pozwolił, żeby inni cierpieli przez Ciebie i Twoją niewiarę.
Życzę Ci wszystkiego najlepszego i mnóstwa zdrowia Tobie i Twojej rodzinie
Współpraca zzzdupy@gmail.com
Kanał Ewy:
plthrow.info
Kanał Dawida(film w piątek):
plthrow.info/clone/_7PqixGIdE-jjoHKMPYpGA.html
Instagram Janka:
yanek43
INSTAGRAM
programzdupy
Montaż - Lolo
Zdjęcia - Mateusz be

Komentarze

 • Jak? Słodko kwaśny jest najlepszy

 • Tak naprawdę to teraz nie wiadomo kogo słuchać bo z jednej strony wypowiadają się naukowcy którzy twierdza ze wirus jest, ale tez wypowiadają się naukowcy którzy twierdza ze jest ale nie jest taki grozny i tez wypowiadają się naukowcy którzy twierdzą ze go nie ma. Ja akurat jestem bardziej po środku. Owszem jest ten wirus. Oobserwując swoich znajomych którzy przeszli wirusa mogę stwierdzić jedno ze to kto ma jakie objawy jest kwestia indywidualna. Znam osoby które spędziły czas pod respiratorem , znam osoby które przeszły to w sposób umiarkowany z tego co mówili nie było lekko, ale tragedii nie było, ale mam tez znajomych którzy przeszli to prawie bezobjawowo no może tyle ze stracili węch i smak. A nie mieszkam na codzień w Polsce. A tu gdzie jestem system ochrony zdrowia został po wiosennej fali został naprawdę przygotowany.

 • Nie czuliście objawów bo ludzie w twoim wieku przechodzą to przeważnie bez objawowo młocie

  • Wyobraź sobie, że miesiąc po tym filmie dopadł mnie covid i nie przeszedłem go bezobjaowowo - tak jak 8 znajomych, którzy też się w tym samym miejscu zakazili. Młocie.

 • ejejeej przecież to ta POTĘŻNA ALTERNATYWKA!

 • Ci wszyscy debile którzy płaczą że się ciężko pochoruja jak noszą maskę - rozumiem że pościel zmieniają po każdej nocy? Dezynfekują swoje telefony na których jest więcej syfu niż na tej maseczce? Dezynfekują w ogóle wszystko wokół siebie że od razu kurwa umrą od maski? Bo jeśli tak to niech serio zemrą będzie nam wszystkim łatwiej. 🙈

 • Zajebisty odcinek. Zgadzam się z Tobą w 100 % Pozdro Maciek

 • Ale pierdolisz stary...

 • Ale co do tego wpisywania Covidu i zarabianiu na nim to prawda. Znajomy opowiadał że jego znajomy który jest lekarzem. Że jak będzie wypadek samochodowy to lekarze dostają tam jakąś kwotę. Nie pamiętam chyba 500 zł. Bo wiadomo kostnica i inne jakieś pierdoły trzeba przygotować. I lekarze mają z tego jakis procent. A jak jest podejrzenie Covidu nawet najmniejsze to oni wpisują Covid bo nie chcą ryzykować. A co za tym idzie dostają 1500 zł bo trzeba więcej rzeczy przygotować.

 • Dumb fk

 • Ja tylko powiem o tym co się dzieje w kościołach bo mam złe wieści dla pana wargi. Otóż księża ani nawet archidiecezje nie bardzo mają jak zamknąć swoje przybytki. Państwo (z jakiegoś powodu) pozwala na to by ludzie byli w kościołach 1 osoba na 15m2 więc wielu księżom pozostaje jedynie zmierzyć swoją świątynię i wpuszczać tylko tyle osób, ile pozwala prawo. Oczywiście istnieją metody by zachęcać wiernych do np. oglądania jedynie transmisji z mszy. Wiele archidiecezji wprowadziło dyspensę dla wszystkich na długo przed lockdownem by ludzie zamiast uczestniczyć w mszach w kościele robili to za pośrednictwem internetu, mój proboszcz zachęca do oglądania przez YT transmisji z mszy ale to wszystko co kościołowi zostaje. No bo co? Mają proboszcze zamknąć kościoły na 4 spusty? Jak nikt im na to nawet nie pozwala?

 • ten cały covid to porażka dla rządu nie miałem żadnych objawów ale zrobiłem test niestety wyszedł dodatni ale jaja się zaczęły na drugi dzień pierwsze informacje smsy o kwarantannie , telefony od sanepidu,zusu itd... jakieś kurwa ankiety , człowiek zamiast wypoczywać odbierał ciągle telefony jak na jakieś jebanej party line co ciekawsze każdy ma swoją wersję wyliczeń kwarantanny (izolacji) bo w zusie usłyszałem że kwarantanna potrwa jeden dzień krócej niż twierdzi sanepid a znów urząd wojewódzki jakis tam inspektor sanepidu chciał o 7 dni wydłużyć , tam mają taki burdel w systemie że tak naprawdę w domach siedzą już dawno wyzdrowiałe osoby a chore biegają po sklepach sami lekarze wiedzą o tym burdelu ale co mają począć to nie ich brożka.

 • No ja miałem tego cowida razem z dziewczyną i ona przeszła to jak lekka grypę a ja no trochę było kiepawo ale do przeżycia dodam tylko że były 3 osoby w mieszkaniu i dwie było chore a trzecia nawet kataru nie miała ... Natura

 • What he says ?

 • Warga przeczytaj książkę: Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy. I wtedy odnieś się do ww. Tematu

 • Pierwszy raz nie dokończyłem twojego odcinka, nie mogę cię słuchać. Jakby nie gadali o tym w TV i przestali robić testy które są mocno wątpliwe to pandemia by już dawno nie było. A ludzie chorowali i będą chorować na różne choroby. Mamy w organizmie 2 razy więcej wirusów i bakteri niż komurek. Gdyby taki Covid miał wybić ludzkość to już dawno by nas wszystkich nie było. Poczekajmy rok lub dwa to będziesz znowu gadał inaczej.....

 • Mnie ciekawi jakie ona ma objawy. Prawdopodobnie w ogóle ich nie ma albo ma takie jak przy typowym przeziębieniiu czy grypie. To co oni robią to robienie z siebie idiotów. Bunkrowanie się w domu i rezygnacja z normalnego życia jest rozwiązaniem? I tak jej to nic nie dało. Pandemię mamy, ale tak szczerze to większości ten wirus aż tak poważnie nie szkodzi. Nie dajmy się zwarjować:)

 • Ty Warga, a co by Ci to zasadniczo dało, jakbyś miał wynik pozytywny a nie negatywny. Są jakieś specjalne sposoby leczenia tej choroby? Izolować powinieneś się i tak, mając znajomych z pozytywnym wynikiem, więc kasa wywalona w błoto. Mnie zwaliła gorączka, ból głowy w ciul. Przeleżałem w domu, żeby nie zatykać systemu dla bardziej potrzebujących a tak to każdy z kaszlem i gorączką się teraz obsrywa BO MA COVIDA. Dopóki nie zagraża to Twojemu życiu, siedź na dupie i nie zawracaj głowy, bo po pierwsze siejesz panikę (niepotrzebnie) a po drugie zatykasz system. To nie epidemia jest problemem, tylko ten celebrycki obsryw na covida, który prowadzi do nakręcania ludzi co, jak już wspomniałem zatyka system. Nikt nie mówił, że życie w erze internetu będzie łatwe, ale jak to mówił James B. "live and let live/die".

 • A przepraszam wykorzystujecie tylko fale kurwa my jesteśmy z tej dobrej strony zastanówcie się też czy to nie jesteśvmanipulowany I nie chodzi mi o to że nie ma wirusa czy jest zupełnie o co innego

 • Dajecie się złapać na gówno kurwa myślenie, debatowanie o czymkolwiek co jest oczywiste, jeszcze przekonywanie się nawzajem o tym. Słuchajcie, wiecie co jest ważne,? nie dajmy się zwariować nie dajmy się nastawić jedni przeciwko drugim nie dajmy się zmanipulować i wykorzystać jako mięso pierdolonych polityków i psychopatów co nimi sterują

 • To wypierdalaj też, unsub geniuszu 👎

 • Typowy warga:nie znam sie ale sie wypowiem

 • Zaprzeczasz sam sobie. Sorry oglądam Cię od lat i wiele potrafię zrozumieć ,ale nazywanie wolnych ludzi zjebami? Ja sie z tym nie zgadzam i oczywiście pozdrawiam.

 • Nazwa plandemii nie powstała znikąd a miała pewne podstawy. WHO zmieniło nazewnictwo, jak to powiedział poseł Braun "Światowa Organizacja Zdrowia dokonała po prostu redefinicji tego, co będzie się nazywać pandemią. Teraz pandemia to już nie jest sytuacja, w której notuje się masowość ofiar jakiejś anomalii, ale masowość zagrożenia taką anomalią." Poza tym był taki dziwny zbieg okoliczności że przed wybuchem epidemii koronawirusa bo 18 października 2019 , World Economic Forum i Fundacja Billa i Melindy Gatesów zorganizowało w Stanach Zjednoczonych konferencję Event 201. Która miała za zadanie przeprowadzić symulację rozprzestrzeniania się epidemii wirusa. Oczywiście to za mało by wierzyć w jakieś teorie spiskowe o NWO ale z drugiej strony nic im specjalnie nie przeczy a taki lockdawn je jeszcze podsyca.

 • ale szpital dostaje kase za corone wiec troche hujowo o tym mowisz.i dyrektorzy i lekarze tego nie ukrywaja

 • Zrobiłem test na korone, wynik na szczęście pozytywny

 • słuszna uwaga

 • Czyli ludzie nigdy grypy nie mieli ???

 • Hehehe hehehe trzeba włosy na różowo pierdolnąć i śmiercionośny wirus cię nie dopadnie h ci w tunele

 • Przebranżowić, to nie jest poważna wypowiedź. Zawsze lubiłem jak trzymałeś dystans do różnych tematów. Ale to co dziś pokazałeś jest twoim przeciwieństwem. Nie wierzę, że nie rozumiesz ludzi którzy nie mogą teraz normalnie żyć. Niektórzy nie mogą się przebranżowić bo wrócą na najniższa krajowa a rachunki na to nie pozwolą. Nie siejemy paniki i nie wywołujmy leków u ludzi. Sam o przeszedłem i nie musiałem leżeć na oddziale zamkniętym. Są inne metody żeby to zatrzymać, a nie te których używają rządy. Ps sprawdźmy Szwecję, Islandię, Słowację.

 • Ciało Chrystusa i trochę wirusa

 • Nie ma to jak wyciągnąć logiczny argument, zrobić głupie heheszki i powiedzieć, że inni mają spierdolone myślenie. Koniec końców to od dawna twoja jedyna taktyka: ośmieszenie kogoś lub czegoś. Poza tym skoro szpitale puste, bo tylko w nagłych wypadkach przyjmują, to skąd statystyki? Gdzie się podziały inne choroby? Głupi jesteś, czy udajesz? Farmazony to gimbazie możesz wciskać - rocznik 85 z tej strony.

 • Nie masz pojęcia o czym gadasz. Z Ciebie też żaden autorytet.

  • @wynaturzeniec poza wykształceniem jest jeszcze własny rozum

  • nie jest żadnym autorytetem, ani specjalistą jeżeli chodzi o medycynę czy wirusologie i to jest fakt... Należy pamiętać, że każdy film, który zachęca do postępowania w sposób zalecany przez specjalistów w tej dziedzinie jest pożyteczny społecznie i pośrednio może ocalić to co na tym świecie najcenniejsze - życie. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to na prawdę pieniądze wyłożone na edukacje takiej osoby, w moim odczuciu zostały haniebnie zmarnowane i można było je zwyczajnie przepić, robiąc karnawał dla wszystkich.

  • To oczywiste. On tylko gada, że ktoś jest popierdolony i żeby się nad sobą zastanowił - jego jedyny argument.

 • Wiele starszych znajomych kpili sobie z wirusa i z czasem okazało się że 3/4 z nich ma covida Złośliwość losu czy zwykły przypadek?

 • 2 razy 440 zeta mimo braku objawów xDDDD

 • Nie wydaje się wam że wiarygodność tych testów jest gówno warta ?

 • I pomyśleć ze to wszystko przez to ze kogoś stary opierdolił nietoperza w wuhan

 • 13:26 ale doświadczenieXDDD

 • ale pierdolisz jak polamany

 • Z chipami umieszczanymi w ciele ludzkim nie chodzi o to ,że ktoś ma nas za ich pośrednictwem obserwować . Tutaj chodzi o kontrolę nad umysłem ludzkim , o zniewolenie społeczeństwa i podporządkowanie go władzy. Zatem miłośnicy spiskowych teorii uważają , że pandemia ogólnoświatowa Kovid może paradoksalnie być użyteczna dla Rządu Światowego aby wprowadzić obowiązkowe czipowanie wszystkich ludzi.

 • Nawet najlepsze chirurgiczne maseczki n95 nie chronią nas przed transmisja wirusow. Mówi o tym szereg badań naukowych już od ponad 50 lat. Co do testu z filmu jest on powiedzmy że wiarygodny jednak ma się nijak do Wirusow. Wirusy są tak małe że potrafią infekować Bakterie. Więc lapanie covida maseczka jest tak samo skuteczne jak lapanie much kratą w oknach. Proszę nie manipulować i nie wprowadzać w błąd panie warga.

 • dezynfekują sie przez wirusa bezobjawowego kurwa nie żyje już

 • Panie Macieju Wargo z Dvpy , jak to jest być wszechwiedzącym ?

 • Unsub temu odbytowi , sprzedał się ,zobaczcie dziki trener to jest gość

  • Racja. Na początku jego twórczość była spoko, neutralna ideowo i politycznie, ale w pewnym momencie widać było ostry skręt w lewo.

 • Ja w macu zawsze biorę sos śmietanowy- do nuggets również... 😇

 • taki fenomen - mozna gadać pół godziny i nic nie powiedzieć. To jest miara zidiocenia. Można mieć 1,5 mln follow i to jest miara upadku edukacji. kuwa kuwa kuwa kuwa kwa - to jest zbadane i udowodnione, robisz przerywniki jeżeli masz ograniczenia ... ach ludzie ludzie

 • teraz sa tylko podane liczy potwierdzonych testow CHUJ Z TEGO ZE 75% NIE MA OBIAW KURWA ZEBY BYLA CHOROBA MUSZA BYC OBIAWY

 • Mamy zbyt głupi rząd żeby nami rządził a co dopiero zrobić tą pandemie

 • Powiedz mi Macieju. Czy ja też jestem egoistą? Skoro jestem astmatykiem i drugi raz już przechodziłem atak duszności od noszenia tej maseczki. Nie wiem czy masz pojęcie co to za uczucie, kiedy myślisz, że akurat tej nocy możesz się udusić, a z płuc wydostają się niepokojące dźwięki. Czy to znaczy, że na jakiś spacer po Trójmieście muszę zabrać ze sobą całą torbę ze świeżymi maseczkami i je wymieniać co 10 minut? Nigdy nie chciałbym nikogo zarazić, staram się dystans trzymać, staram się nosić maseczkę ile mogę. Ale czy jeżeli chcę sobie zaświadczenie od lekarza załatwić, żeby nie nosić tego "kagańca", to czy to znaczy, że jestem tym egoistą tak jak mówisz?

 • Jesteś tak żałosny i wypierdalaj.

 • 3 dni w domku w lesie z grupą ludzi ale koleżanka z mężem zachowuje wszelkie możliwe środki ostrożności XDDD

 • Ciekawe ile wardze dali hajsu za to pierdolenie. Za parę miesięcy odszczeka te swoje żarciki. Czemu nie powie o ustawie covidowej która pozwala uśmiercać ludzi przez lekarzy bez ponoszenia konsekwencji.

 • I teraz powiem Ci Maćku szczerze teraz, że żyje w tzw kraju multi kulti często przytaczanym w Polsce, ale ten kraj teraz potrafi wszystko ogarnąć potrafi wysłać człowieka który ma zwykły katar jako jeden z objawów na 2 tygodnie do 3 na chorobowe którego koszty pokrywa państwo, jest to spowodowane tym że płacimy podatki :D a w naszej kochanej Polsce podatki idą na wybory których nie ma :D dalej krytykujmy inne państwa pod względem poglądów i innych rzeczy albo może w końcu spójrzmy co się juz od lat dzieje u nas tak na prawdę :C

 • W połowie się nie zgadzam z tym co tu jest powiedziane

 • Wszystko by było spoko gdyby te obostrzenia były dobrowolne, ale jeśli ktoś mi karze i szczególnie jebany pis to mogą mi ssać dika, jeśli nie mam objawów chorobowych to nie powinienem nic nosić, w japonii maski noszą ludzie którzy mają objawy grypy, jak bym miał objawy grypowe to nie miałbym problemu z noszeniem maski, nie mam zamiaru zarazić 10000 osób ale noszenie maski wszędzie i to jeszcze na jakimś zadupiu na chodniku niech mi morawiecki dicka pyknie. Być może jestem teraz anty covid przez to że bałem się tego wirusa w lutym, marcu i w kwietniu i używałem maski wtedy kiedy nikt inny nie używał, myłem często ręce gdy ludzie sobie z tego żartowali, miałem płyn antywirusowy na bazie alkoholu wtedy kiedy każdy miał wyjebane bo w europie wirusa nie było, dobrze że koronaparanoja mi przeszła ale przeszła w nienawiść do obostrzeń pozdro

 • Ciekawy, dosyć logiczny punkt widzenia. Odnosząc się do ostatnich sekund filmu, w których mówisz o lekarzach którzy dla nas zapierdalają.. Nie ujmując im, jednak pojawia się w sieci dużo niepokojących znaków, np film w którym nie chcą pomóc dzieciakowi z rozciętą twarzą, jeżeli nie podpisze się kwitu, że zgłasza się z podejrzeniem Covid.. Przez takie sytuacje ludzie mają pracowników służby zdrowia za zimnych skurwysynów, a ja zastanawiam się skąd to się bierze? Dlaczego taki lekarz nie opatrzy od razu takiego dzieciaka? Zewsząd atakują nas informacje, o tym że w 2020 liczba zgonów jest nawet mniejsza (!) niż w roku poprzednim.. Ludzie naprawde nie wiedza co sie dzieje, każde obostrzenia wprowadzają kolejne wątpliwości, nikt dokładnie nie wie jak postępować jeżeli chodzi np o prace, o upominanie o założenie maski, wszystko jest niedopowiedziane.. Szczerze, co chwile w gronie znajomych zastanawiamy się co można, co trzeba, dodając do tego że część "zaleceń" nie jest unormowana prawnie - zawsze znajdzie się ktoś, kto się wyłamie bo nie wystarczy mu, że jakiś pan w okularkach tak powiedział. Ja wierzę, że jeżeli faktycznie to wszystko jest tak ważne i niebezpieczne to rząd wprowadzi któryś ze stanów wyjątkowych, bo jakoś od marca z tym zwlekali nie wiedzieć czemu ;) jednakże dzisiejsze protesty na ulicach może w końcu ich do tego zmuszą.. P. S. Nie jestem "foliarą" - po prostu dziwi mnie zbieżność informacji, fakt że niektóre sprawy serio są nielogiczne, a rząd robi sobie z nas jawnie jaja i płacą za respiratory i wybory których nie ma i stać ich na kolejne limuzyny rządowe. Jak ktoś ma ochotę - zapraszam do kulturalnej dyskusji ;)

 • Do tego postulatu o odizolowaniu się od noszących maseczki dołączyłabym, że leczyć ich mogą tylko na przykład znachorzy pokroju Zięby, z Ziębą na czele.

 • Błagam powiedziedzcie że prezydent subskrybuje ten kanał

 • Zajebiste w chuj najlepszy odcinek ever

 • 🎯 algo .

 • Kom dla zasięgu

 • Maciej, Najlepszym sosem do Nuggets'ów z McDonalda w Polsce był i jest sos Blue Cheese 🧀

 • Pcr czy jak mu tam rozbieżność dodatnio ujemna +/-20

 • W Japonii ludzie noszą maseczki nie dlatego bo się boją tylko żeby nie zarazić innych. U nas jak są maseczki to ludzie wariują i widzą spiski... Jakby nie patrzeć to w Chinach po defekacji ludzie dupy myli a u nas wycierali - dlatego w Azji mówią że europejczycy śmierdzą. Jest mało wiadomości o Chinach i ogólnie o Azji ostatnio w temacie korony... Może czas żeby Azja posłużyła za przykład? Nie bez powodu Chiny mają ponad miliard ludzi...

 • Obejrzałem cały materiał i z większością się zgodzę ale całkowity miesięczny lockdown to kompletna głupota. Tak naprawdę my nie pokonamy tym pandemii tylko ją na chwilę zatrzymamy a ona po tym idzie dalej. Większość osób przechodzi tą chorobę bez większych problemów co najwyżej jakiś kaszel i nie czuje smaku. Jest to wirus którego się nie zatrzyma i całe szczęście że jest on taki łagodny. Zakażony zostanie każdy prędzej czy później i ten wirus zostanie z nami na zawsze tak jak setki innych. Organizm po przejściu zacznie się przyzwyczajać i będziemy go przechodzić potem łagodniej, szczepionki nie będzie bo będzie ona nieskuteczna dlatego potrzebny jest lek który będzie łagodził cięższe przejście choroby. STRASZNE jest to że wiele osób umrze ale tego się nie uniknie. Noszenie masek na zewnątrz też jest głupie. Podobno dziennie zakaza się faktycznie około 100 tysięcy Polaków kilka miesięcy i każdy będzie zakażony każdy przejdzie a kto umrze ten umrze. Zamykają nas w domach nie wpuszczają do szpitali ludzi z którzy potrzebują pilnie pomocy, zamykają nam szkoły umierają biznesy A luzie świrują. Moim zdaniem powinniśmy żyć i funkcjonować normalnie z pewnymi regułami tak jak w wakacje chodzić do szkoły, pracy, kibice na stadiony. Zamykanie wszystkiego przyniesie więcej szkód niż dobra bo i tak każdy przejdzie covid. Przeszedłem dwa razy, miałem kilka razy kwarantanne i mam dość już. Nie mogę wrócić do szkoły przygotowywać się do matury i egzaminów zawodowych bo rząd sam nie we co robi.

 • Ewe dopadła pandemia strachu

 • Dziękuję

 • Jeśli mam wybór - chodzić do pracy z możliwością zarażenia się wirusem to wybieram pracę niż zamknięcie w domu bez środków do życia.

 • mega mądry przekaz.....dobrze, że nie wszyscy są tak pojebani tylko niektórzy...

 • Poważnie uważasz, że zamknięcie wszystkiego na miesiąc da jakieś długofalowe efekty? Nie sądzisz, że to tylko odroczy wyrok o miesiąc, a masa ludzi straci źródło utrzymania? Co z tymi, którzy stracą środki na leczenie przewlekłej choroby, czy innego schorzenia? Gorsi są od tych z covidem? Głupie 2 czy 5 miliardów nie wystarczy, weź to przekalkuluj.

  • Przecież ten ciemniak nigdy rąk nie splamił zwyczajną pracą. Może nagrać filmik w domu i ma hajs z wyświetleń za pajacowanie w necie. To by też wyjaśniało czemu popiera lockdown: pewnie liczy na to, że jak ludzie będą zamknięci w domach, to siądą przed komputerem i zwiększą mu oglądalność.

 • Moja mama jest pielęgniarką i zapierdala w izolatorium, a lekarze z jej szpitala zamykają się w gabinetach i wydają polecenia z zza drzwi... ale pielęgniarki i tak najgorsze, dziękujmy lekarzom. Niestety tutaj jest tak, a gdzie indziej to lekarze będą zapierdalać a pielęgniarki "pić kawę", służba zdrowia to w dużej mierze nadzór nad przeprowadzaniem działań medycznych i sprzęt, a nie tylko sami lekarze. Gdyby rząd zainwestował w rozwój i wsparcie NFZ to wszystko mogłoby wyglądać inaczej, pracownicy medyczni są już zmęczeni ciągłym zapierdalaniem i nie można ich winić, bo takie obciążenie wpływa negatywnie na każdego. Wińmy rząd za brak wsparcia a nie ludzi za to, że nie dadzą dłużej rady zapierdalać, to nie są maszyny.

 • A śmiałem się z ludzi mieszkających w południowych stanach USA, którzy mieli bunkry zamiast domu... hehe kurwa, wynik pozytywny :D

 • Jak jak sie z tobą zgadzam.

 • Tyle obostrzen Ograniczen i trudu A i tak maja koronke Hehe

 • Ale z ciebie głąb :)

  • @grzegorz gyurkovich Wzajemnie. :)

  • Na to wygląda :) Najlepsze, że gość nie ma żadnych argumentów po swojej stronie, w przeciwieństwie do tych co kwestionują tą całą "plandemię". I jeszcze w prostacki i chamski sposób obraża myślących ludzi. Więcej tu nie zaglądam, a Ciebie pozdrawiam serdecznie :)

  • Nie praw mu komplementów. On jest głupszy niż taboret. :D

 • Tej, ale od Reptilian to Ty się wiesz co! :)

 • XDDD widziałeś kiedyś Ty Szwecję? Daj ludziom żyć jak chcą, ludzie mają prawo decydować o sobie, a Ci którzy się boją, niech zostaną w domu.

  • Od w dupie był i gówno widział. Izoluje się chorych, a nie zdrowych - to logiczne. Jednak nie spodziewaj się logiki po lewaku. Jeśli chodzi o tych co się boją to popieram, żeby po prostu zostali w domu. Skoro nie zamierzają wychodzić, to co ich obchodzą inni ludzie?

 • +1 barbecue lepszy od słodko kwaśnego

 • CZY TY OGLADASZ DB ABRIDGED ODPOWIEDZ MI PROSZĘ??????

 • 5:13 es

 • przypadkiem mi się wyświetliło i włączyłem... zaskakujące że tyle osób to ogląda. Maskę noszę choćby z szacunku do innych i nie mam z tym problemu...choroba owszem wierze że jest. Masz chorych (tzn z wynikiem pozytywnym testu) znajomych tak samo jak ja, ale pytanie zadaj nie czy komuś potwierdzono wirusa tylko ilu z tych znajomych zmarło na wirusa? więc ilu? moi jakoś szczęśliwie żyją wszyscy - co do szczepień to dziękuję na razie jeszcze poczekam

 • Jesli chcesz sie powolywac na jakies domowe eksperymenty z bakteriami u goscia ktory kiedys tam studiowal mikrobiologie ktorej nie skonczyl to jestes tak rzetelny jak wyniki jego domowych badan. Niestety zaden z nas nie jest w stanie zweryfikowac ktore badanie jest tym wykladnikiem prawdy bo sie chuja znamy na tym. Sam bardzo watpie w to wszystko i mam metlik w glowie bo logika jedno a strach drugie. Gdy zestawisz sobie roznie kraje kazdy z nich ma inne wynik w walce z pandemia. Nie zaleznie od tego jaka strategie zastosuja. Wirusolodzy sa w kontrze do lekarzy naukowcy do politykow, foliarze do przestraszonych. Autorytety nie istnieja bo brataja sie z politykami a ludzie staja sie nieufni wobec kazdego. Rownie dobrze mogli by powiedziec ze dopoki nie bedzie leku na tego wirusa zabezpieczcie sie jak mozecie ale to moze i tak byc za malo. Kazdy chce na tym cos ugrac jak widac.

 • Czy te kretyny zapodają na poważnie? Jak można być tak durnym butem?

 • Dlaczego jesteście debilami????

 • Jestem lekarzem i dziękuję Ci za ten głos rozsądku w morzu hejtu, negacji i niedowierzaniu - trafiasz w samo sedno swoimi argumentami, niestety tak to wszystko wyglada, dzięki ze wykorzystujesz swoją rozpoznawalność i autorytet wśród subskrybentów w szlachetnym celu, najpewniej tego nie przeczytasz, ale chciałem zostawić coś od siebie pod Twoim filmem. Pozdrawiam ;)

 • dr house: "everybody lies"

 • Po tygodniu obejrzałem ten film i teraz sytuacja sklania do następnego " strzału z dupska" i to nie tylko przez protesty kobiet ale i tego jak działa teraz służba zdrowia ... w przeciu kilkudziesiedziu dni od poprzedniego . Pozdro

 • 10:52 Ja też jak usłyszałem to to pomyślałem że w sumie czemu nie i mógłbym być nawet pierwszą osobą do testów nawet za darmo

 • Ja maseczki nie noszę nie widzę w tym sensu

 • doskonały wykład! należy pokazywać na godzinach wychowawczych w szkołach! serio. a język? składnia bez zarzutu, niesamowita inwencja słowotwórcza!

 • tym razem Bracie przykro mi, ze nie zostawiles pola do dyskusji. tak jednostronnie to przedstawiles, ze ja jako "foliara" czuje sie jak taki oszolom z filmow, co nawoluje na jakims skwerku do przebudzenia... jak najbardziej masz prawo do posiadania wlasnego zdania, ale nie rob(cie) z nas "nieszkodliwych wariatow" bez argumentow, siejacych terorie spiskowe.. bo jak za jakis czas przekonasz/przekonacie sie, ze mielismy racje, bedzie Ci/Wam glupio 😜 a jak sie nie przekonacie, to spoko, ale fajnie byloby pogadac rzeczowo, bez uprzedzen.. no nic, 5G mnie zmoglo, ide spac pod swoja folia 😝✌️

 • Smieszne :P robisz filmik 31 minutowy o wirusie a idziesz Maćku na protest gdzie jest kilka tysięcy ludzi. Gdzie tu logika Pozdrawiam

  • Lewacka "logika".

 • Ja dalej nie znam nikogo kto jest zarażony a sam nie przestrzegam żadnych obostrzeń jestem zdrowy nie wiem co o tym myśleć

 • Jedna Pani zrobiła 4 testy w kilku miejscach, dwa negatywne, dwa pozytywne

 • skąd pomysł, że zarażamy kaszląc. wirus jest w wydychanym powietrzu, nie zatrzymuje się na maseczce, przenika, wydmuchiwany jest bokami. ci, co kaszlą siedzą w domu izolują się, zarażają najbardziej ci w okresie inkubacji choroby, bezobjawowo

 • Świetne podsumowanie, dzięki! 🙌

 • 02:22 co to za aktorka ? :D

 • szkoda że taki film nie mówie tu o płaskiej ziemi foli itp ale serio to łykasz nie wierzę masakra

 • Ja mam zioma który właśnie tak bardzo uważał na wszystko i jak na złość się zaraził tak samo jak Ewa

  • A ja mam kolezanke, ktora od sanego poczatku chodzi bez maseczki, nie dezynfekuje rąk, myje normalnie jak zawsze myla haha jezdzi po calej Polsce, zyje jak zyla. I nic! Polecam kupic sobie ksiazki, jak nabierac odpornosci albo pogadac z chemikiem, czy uzywanie takich środków jest dobre dla skory i w ogole organizmu człowieka. Ja cale zycie zyje i zylam po swojemu. I nigdy przenigdy nie bede szla za tlumem, chocby wyzywali mnie od najgorszych. Kupuje i czytam mnostwo książek, analizuje i testuje na sobie, zaden autorytet nie przekona mnie , bo wiem ile ludzie sa w stanie zrobic dla pieniedzy!!! Jesli myslicie, ze na swiecie sa tylko dobrzy ludzie, ze ci co chca naszego dobra nigdy nie klamia, ze nie da sie manipulowac tlumami... To macie slabo rozwinieta wyobraźnię... Ja testuje i sprawdzam na sobie terapie, ktorych lekarze nie polecają. Dziwne, ze zyje, dziwne ze mam niesamowite wyniki, dziwne ze lekarze sie zachwycaja, ale nie chca sluchac... Jem dziennie 50tys jednostek d3 z k2 od dwoch lat, zyje jestem super zdrowa. Pije plyn lugola, jem rozne suple i witaminy. Sama wyleczylam sie z ospy wietrznej i urodzilam corke, ktora z ospa chcieli zaszczepic, bo nie widzieli przeciwskazan. W szpitalu mowili mi, ze mam ogromne szczescie, bo dorosli maja ZAWSZE powiklania po ospie!!! A ja napieprzalam wit c łyżkami, cynk, d3 z k2. Nikt nie zapytal co robie. Uznali to za szczescie. Wy tez tak uznajcie, bo te witaminy w niczym nie pomagają... Ech... Przepasc miedzy nami a wami. Dimetylosulfotlenek uratowal juz 2razy noge mojemu mezowi. Pomaga tez i innym. Ale takim, ktorzy nie boja sie sprobowac. Wiem, ze sa skrajne ruchy i organizacje, ktore fantazja ponosi, ale jako dziecko zbieralam Zlote mysli, przyslowia i aforyzmy i zapamietalam, by sluchac roznych ludzi, bo kazdy ma swoja historię... Slucham, analizuje i sprawdzam na sobie.

 • Znajomy 47 lat, myślał że tylko przeziębienie ale zrobił test z rodziną, wynik pozytywny, kilka dni potem poczuł się gorzej i pojechał do szpitala, nie wrócił, umarł po sześciu godzinach od przyjazdu do szpitala. Nie był chorowity, nie miał jakichś problemów zdrowotnych. Ciocia pracuje w szpitalu, na kwarantannie była już trzy razy, co prawda wynik za każdym razem negatywny, ale to jest kurwa jednak kuszenie losu i martwienie się. Istnieje ryzyko, nawet jeśli ktoś powie, że zmyślone, to nie daje to powodu do ignorowania problemu, jest ryzyko, trzeba się zabezpieczyć.

 • Maciuś przyznam Ci w jednym racje .... wszyscy są wkurwieni.