TVP Info

TVP Info TVP Info

 • 100
 • 95
Jesteś na oficjalnym profilu telewizji TVP Info i portalu tvp.info!
Codziennie dostarczamy najświeższe materiały wideo, które mogą zainteresować Ciebie i Twoich znajomych! Dlatego nie czekaj! Dołącz do subskrybentów naszego kanału i bądź na bieżąco już teraz!

Wideo

9:46Flash news 21.10
Flash news 21.10Dzień temu
10:31Flash news 20.10
Flash news 20.10wyświetleń 9632 dni temu
12:54Flash News 19.10.20
Flash News 19.10.20wyświetleń 6803 dni temu
5:10Cezary Gmyz o sprawie Romana Giertycha
Cezary Gmyz o sprawie Romana Giertychawyświetleń 3,3K3 dni temu
1:24Posiadłość Giertychów pod Rzymem
Posiadłość Giertychów pod Rzymemwyświetleń 3K3 dni temu
11:44Flash News (08.10)
Flash News (08.10)wyświetleń 1K4 dni temu
6:10Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem
6:08„Mała książka - wielki człowiek”
13:15Flash News 17.10.2020
Flash News 17.10.2020wyświetleń 7455 dni temu
5:08Sytuacja epidemiczna w Polsce 16.10.2020
Sytuacja epidemiczna w Polsce 16.10.2020wyświetleń 2,2K5 dni temu
9:53Bliskie spotkania Romana Giertycha
Bliskie spotkania Romana Giertychawyświetleń 44K6 dni temu
2:50Pobity operator TVP opuścił szpital
Pobity operator TVP opuścił szpitalwyświetleń 9K6 dni temu
11:51Flash News 16.10.2020
Flash News 16.10.2020wyświetleń 8256 dni temu
1:43Syn Ryszarda K pobił operatora TVP
Syn Ryszarda K pobił operatora TVPwyświetleń 27K6 dni temu
1:08Joe Biden obraził Polaków
Joe Biden obraził Polakówwyświetleń 7K6 dni temu
5:36#Koronawirus. Nowy rekord zakażeń
#Koronawirus. Nowy rekord zakażeńwyświetleń 105K6 dni temu
10:07Flash News 15.10.2020
Flash News 15.10.2020wyświetleń 1,3K7 dni temu
8:38Iga Świątek: Adrenalina jeszcze nie opadła
9:49Flash News 14.10.2020
Flash News 14.10.2020wyświetleń 1,2K8 dni temu
10:00Wszyscy jesteśmy równi wobec prawa
Wszyscy jesteśmy równi wobec prawawyświetleń 7K9 dni temu
0:37Testy na koronawirusa - fakty i mity
Testy na koronawirusa - fakty i mitywyświetleń 13K9 dni temu
2:17Ewakuacja przed akcją usuwania bomby Tallboy
10:24Flash News 12.10.2020
Flash News 12.10.2020wyświetleń 64410 dni temu
5:04Maseczki. Chrońmy siebie, chrońmy innych
10:27Flash News 11.10.2020
Flash News 11.10.2020wyświetleń 94411 dni temu
1:31Prof. Zembala: Pandemia jest wojną o życie

Komentarze

 • Wiem ze na pomorzu jest juz przypadek zabrania na kwarantanne całej klasy dzieciaków ze szkoły podstawowej,są też przypadki bicia i znęcania się nad pacjentami,robią to i lekarze i pielegniarki,ponad to kładzie się pacjentów podejrzanych obok tych umierających(podobno na covid)w celu zarażania.KONIECZNIE ZOBACZCIE TEN MATERIAL PANI JUSTYNY SOCHY plthrow.info/my/wideo/26N1qpyvm9CKdGQ.html KOPIUJCIE I WKLEJAJACIE TE KOMENTARZE BO YOU TUBE BLYSKAWICZNIE USUWA PRAWDĘ

 • ONI PRZYŚPIESZYLI!!!Wzmocnili sygnał 5G i chcą spowodować żeby domniemany covid miał smiertelność na poziomie 30%,szybka depopulacja,planują jeszcze go zwiększyć w przeciągu miesiąca,może półtorej.KOPIUJCIE I WKLEJAJCIE TEN KOMENTARZ BO YOU TUBE BŁYSKAWICZNIE KASUJE INFO DOTYCZĄCE 5G

 • KONIECZNIE ZOBACZCIE-"SOCHA DEMASKUJE"plthrow.info/my/wideo/26N1qpyvm9CKdGQ.html

 • Panie Mann ja jestem dumną Polką i nie wstydzę się Polski. Wstydzę się za pana Lisa Sikorskiego i jego żony co opluwa POLSKĘ za Tuska europosłów Lewicy PO którzy tak szkalują swój naród posrani celebryci oni powinni zrzec się obywatelstwa POLSKIEGO.

 • Kto postępuje nieskazitelnie, będzie ocalony, ale kto chodzi krętymi drogami, wpadnie w dół.

 • Giertych byl przeciez wicepremierem za premierostwa Jaroslawa Kaczynskiego .

 • Śliczna zasłona dymna żeby tylko nie mówić o pisowym nie gospodarstwie przecież wy wchodząc w buty platformy przebiliście ją platforma się od was uczy gęby rozdziawiają i pytają to tak można. Przeklinam platformę ale PiS nienawidzę i razem jesteście we trójkę z lewicą RAKIEM ZŁOŚLIWYM Z PRZERZUTAMI i póki was się nie wytnie będzie gorzej z roku na rok

 • to jest fejk idioci wierzycie

 • Peysaty Jaszczur bez okularów

 • Koronawirus. Kolejna pierdolona teoria spiskowa. Tak jak efekt cieplarniany, smog w Polsce, czy pożyteczne dla zdrowia szczepionki i pasty z fluorem.

 • Co za bzdury ten cep opowiada? Jak przerwac rozprzestrzenianie wirusa, skoro mozna sie nim zarazic jak zwykłą grypą. No debil, normalny debil. 2:56 Przeszkadzaja tak bardzo, ze szeregowy polityk PiS z grupy ryzyka nie musi sie stosowac. Ludzie, oni sie nas boja jak ognia. Zrobimy z nimi porzadek, czy damy sie udupic jak jakieś bydło?

 • Trynkiewicz żyje tylko DLATEGO że PAŃSTWO POLSKIE zaniedbało sprawę.

 • Ciągle zastanawiam się czemu opozycyjne partie w Polsce są nazywane jako jakąś opozycja parlamentarna ?? opozycją do czego oni są ?? Przedstawicielami elit jakiego kraju oni są ?? przecież ci ludzie wogóle nie chcą suwerennej Polski i wogóle suwerenność Polski nie jest ich celem oni wręcz uważają to za zagrożnie dla siebie i swoich interesów w Polsce wręcz o niemiecki protektorat i wprowadzenie mechanizmów pozbawiających Polaków prawa do podejmowania demokratycznych suwerennych decyzji . Ci ludzie nie kierują się interesem Polski jako suwerennego kraju i nie myślą o Polsce w kategoriach podmiotowego gracza wogóle nie ma w ich myśleniu wogóle takich elementów i niegdy nie było . .

 • "Koń jaki jest każdy widzi..."

 • Propagandy medialnego ścieku ciąg dalszy. Ludzie budżcie się bo ten rząd już praktycznie zrujnował kraj a służba zdrowia leży. Ludzie praktycznie zdychają w domach lub przed szpitalami bo lekarze zesrali się przez korone. Rozliczymy Was wszystkich.

 • Widać jakie to bydło i elyta wyborcy opozycji bronią zwykłego gangstera i pojeba który nie ponuje nad agresją . Chołota bezmózgowców wyżyła się na zwykłym operatorze i szarym pracowniku bo jakiegoś Kaczora nie lubią patola jak nic .

 • to sie dzieje w Polsce - tinyurl.com/yxjxq9ku

 • Co się dziwić synuś gangstera więc i obyczaje gangsterskie .

 • Ta ustawa ma na celu zalegalizowanie bezprawia - przymusowe testy i wojsko na ulicach, które dodatkowo nie będzie odpowiadało karnie.

 • Przeczytaj, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie wirusa covid. 1. Każdego roku na grypę umiera od kilkuset osób, gdy wirus jest słabiej zmutowany, do kilkunastu tysięcy osób, gdy wirus cechuje się groźniejszą mutacją. Czy w tych sezonach, gdy grypa zabijała kilkanaście tysięcy osób, media alarmowały, podobnie jak dziś? Czy ograniczano z tego powodu gospodarkę? 2. W Niemczech, każdego roku w wyniku zakażeń szpitalnych, umiera 15 tysięcy osób. W naszej ojczyźnie sytuacja zapewne jest jeszcze gorsza. Czy media epatują nas tymi cyframi? W tychże Niemczech na przełomie 2018 i 2019 roku miał miejsce rekord. 25 tysięcy zgonów z powodu grypy. Czy media przedstawiały tą sytuację jako alarmującą? 3. Codziennie w Polsce na różne choroby, takie jak udary, zawały, choroby wieńcowe, nowotwory itd., umiera 1200 osób. Tak, każdego dnia. Czy media podają tą cyfrę bijąc na alarm? A powinny, bo jest ona, w istocie, za duża. Ilu Polaków umiera codziennie z powodu samych tylko nowotworów? Otóż każdego dnia na choroby nowotworowe umiera kilkuset Polaków. Czy media podają nam tą informację co godzinę lub częściej? Oczywiście wszystkie powyższe pytania są retoryczne. Skoro zatem media milczą odnośnie przedstawionych powyżej cyfr, dlaczego z taką pasją informują odnośnie wirusa covid, która zabija znacznie mniej niż grypa? Dlaczego milczą o codziennej ilości zgonów z powodu chorób w Polsce, ponad tysiąc, a jednocześnie kilkadziesiąt razy dziennie epatują ilością zgonów na covid, która jest przecież wiele, wiele, wiele razy niższa?

 • Szpitale puste A lekarze ścieme walą , jeszcze za to kase biorą że wpiszą ci pseudo covida . Wiem bo mam znajomych , nie jeden lekarz się już wygadał.

 • Szpitale puste A lekarze ścieme walą , jeszcze za to kase biorą że wpiszą ci pseudo covida . Wiem bo mam znajomych , nie jeden lekarz się już wygadał. Nie dawajcie sobie robić testu

 • Szpitale puste A lekarze ścieme walą , jeszcze za to kase biorą że wpiszą ci pseudo covida . Wiem bo mam znajomych , nie jeden lekarz się już wygadał. Nie dawajcie sobie robić testu .

 • Szpitale puste A lekarze ścieme walą , jeszcze za to kase biorą że wpiszą ci pseudo covida . Wiem bo mam znajomych , nie jeden lekarz się już wygadał. Nie dawajcie się testować !

 • Szpitale puste A lekarze ścieme walą , jeszcze za to kase biorą że wpiszą ci pseudo covida . Wiem bo mam znajomych , nie jeden lekarz się już wygadał.

 • Szpitale puste A lekarze ścieme walą , jeszcze za to kase biorą że wpiszą ci pseudo covida . Wiem bo mam znajomych , nie jeden lekarz się już wygadał.

 • plthrow.info/my/wideo/0qlih2fLkdyue6s.html

 • TVPIS

 • Nauczanie hybrydowe hahahah. Ilu nauczycieli musi jeszcze umrzec? Powinni postawic rzad polski przed trybunalem praw czlowieka i scigac za ludobojstwo. SZKOLY I UCZELNIE TO WYLEGARNIE PAMDEMII

 • Jak wam nie wstyd, przecież malo kto traktuje waszą stację poważnie...

 • Nie żal mi ciebie Zakłamana TVP

 • BŁĄD W TYTULE ,RACHOŃ OBJAŚNIA JAK PRZYTULIC 7 O MLN CUCHNIE SASINEM, ALBO JUŻ GDZIEŚ W MIEDZYCZASIE W TVP ZNIKNĘŁO 22MLN AHAHAHA,,,

 • To jest niemożliwe.czym to badali??

 • Bo sprawa nie jest jasna. Tylko tvp info wie

 • pandemia koronawirusa to jedno wielkie OSZUSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Najlepszy dziennikarz w pl, całe to pseudo dziennikarstwo z tvn itp może mu buty lizac

 • No lepiej powiedzieć policja niech go zgarnie a co wtedy powiedzą ze policja jest nie kompetentna nie powinna tego robić masakra

 • a nie dało się takiej imprezy stadionowej zrobić latem? to jest czas na wyjazdy i "zabawy" pod namiotem i zabawy na stadionie. To teraz idzie zima to robią szpitale polowe (znaczy stadionowe) co robiliście latem? aha zamykało się setki tysięcy ludzi w domach, organizowało wybory, zaprowadzało demokrację na Białorusi i rozgłaszało się głupoty jakoby Polska byłą liderem w walce o... a kto na wiosnę straszył że jesień nadejdzie? no i nadeszła i teraz płacz że nic nie jest gotowe, 5000 osób przyszło do szpitala i kraj leży w obawie że kolejne 5000 się zgłosi, a zgłosi się jeszcze więcej, cała skumulowana 6 miesięczna fala "zaległych" zachorowań, po prostu wybrano błędną strategię, popełniono serię działań antyskutecznych i teraz trzeba się bawić w namioty i stadiony

 • I co ? I d...pa. Sąd nie podzielił argumentacji Adamczyka, Ozdoby i Prokuratury. Wszyscy zatrzymani zwolnieni.

 • całkiem możliwe że rodzice i dzieci unikają cyrku, chcą zachować resztki zdrowia psychicznego

 • Pandemia koronawirusa to jedno wielkie oszustwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • To jest HAŃBA dla sądu!!! PIS!!!! Dlaczego wy tak cackacie się z mafią!!!!!

  • Bo Bruksela lewacka trzyma nas za uzde

 • pół roku waszej "walki" nic nie dało, ten fetyszyzm sanitarny i internowanie setek tysięcy podejrzanych w aresztach (domowych) kompletnie nic nie dało błędny kierunek, bledną strategia, szereg działań antyskutecznych

 • Popis 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

 • Ten Tarczyński to tak pieprzy, taka k... a pisowska

 • Całkiem znośna stajenka .

 • JESTESCIE WINNI TYSIACE ZGONOW PRZEZ GRYPE ZWANA WIADOMO JAK. SAMOBOJSTWA BANKRUCTWA I ZADLUZENIE KRAJU. PSYCHOPACI JESTESCIE GORSI NISZ HITLER I STALIN. BEZKARNOSC + ? Przed 2 ws tez tak bylo

 • a może pani rzecznik cierpi na brak wyobrazni???

 • Panie Ziobro proszę przestać przesladowac rodzinie Zbigniewa Stonogi

 • czy PIS czy PO-KO - jedne i te same KOMUCHY a narod tepy i podzielony w kolko wybiera miedzy jedna mafia a druga. Obecnie w rankingu najwiekszej MAFII w Polsce wygrywa PIS. Ale niedlugo obalimy :) I niech komuchy frajerskie z totalnej opozycji nie marza nawet o CZYMKOLWIEK :) PIS, PO-KO - jedna i ta sama mafia dogadana 'pod stolem' lub 'za plecami Polakow'. Polityka 'dziel i rzadz' idealnie dziala na ciemnogrod. Cale szczescie narod sie budzi i jest coraz mniej ciemnogrodu wyznajacego jedna lub druga partie, oby wiecej zdrowo myslacyh Polakow :)

 • Symulacja i tyle

 • Rosija tv konfatemina bosaka i ufo brauna wykryla spisek pis i marsjan katar rak astma to scema pis i masonow

 • Pierdolenie, po co ta cała szopka? Żeby z mandatów trochę podratowac budżet który PiS traci na lewo i prawo, propo prawa czemu nie mogę jeść na ulicy bez maseczki a restauracji już tak? Czemu nie mogę iść chory do lekarza a zdrowy mogę iść. przecież to sensu nie ma. Czemu sklepy pracują normalnie, a urzędy Pozamykane albo umawianie się na godziny wypełnianie ankiet I wogóle głupoty, dlaczego nie moge zrobić zakupów od 10 do 12 przecież I tak seniorzy łażą cały dzień a od 10 do 12 są luzy

 • Niesamowite. Ten film pokazała mi wyszukiwarka PLthrow'a wśród wyników po wyszukaniu frazy "Dziennik Telewizyjny". W Google chyba coś wiedzą. :D

 • I na takie bzdury i manipulację idą korwa moje i wasze ludziska podatki ☹️. A co do kościołów przypominam że to zgromadzenie ludzi z grypy największego ryzyka w jednym miejscu 😁 brawo brawo naprawdę 😁 tak się zwalcza pandemię 😁

 • W imie brauna bosaka gietrycha amen

 • Jebac system postkomunistyczny, tych wszystkich ludzi trzeba zneutralizowac natychmiast! Kończyć z reżimem !

 • Szkoda, że nikt temu bydlakowi w ryja nie dał

 • Przecież od zawsze było wiadomo że kon jest koniem , a człowiek człowiekiem. KON ZA MUR !

 • Znowu piękna komunistyczna morda Terleckiego ...

 • Wylazło szambo pisowskie i komentuje... Ale wy się boicie zmiany rządu..😂😂😂

  • @Stan Nik N szambo to naturalne środowisko PiSu.. każdy o tym wie..

  • Cierewicz Pyt .W szambie robi Rafałek Czajkowski - kwintesencja ścieku i dużej kupy .

 • tysiace swiatel mej duszy chwil a wokul nas spogladasz kturych powiedzialy dni ktury nie dal nic blask a wokul nas kturych tysiace swiatel lsni mej duszy oddali powiedzialy dni mariusz kominiarz

 • Dyktatura moralnych - a więc nie tylko w dosłownym tego słowa znaczeniu - kaczych kurdupli, których kiedyś i tak na śmietnik historii na taczkach wywiozą :D

 • ❗To nie MAGIA❗- "Nie cofa się ten, kto związał się z gwiazdami." Leonardo da Vinci --->>> serdecznie ZAPRASZAM do poczytania i sprawdzenia nowoczesnych suplementów skomponowanych w oparciu o starożytną wiedzę i ponadczasowy SYSTEM MIŁOŚCI - MAGAVENA.com ---> zaproszenie: magavena.com/register/6d5d9c342ec297533e5bb6f7435b4b79

 • Kiedy rozmowa o Szumowskim i ludziach którzy teraz umrą z powodu braku respiratorów cytat z tego materiału jako odpowiedź "swoich trzeba bronić choćby oszustów i złodzieji"

 • Giertych ze strachu dostal totalnej sraczki.

 • Cwaniak !lepszy od was wszystkich! Wie jak pogrywać.

 • Cwaniak !lepszy od was wszystkich! Wie jak pogrywać.

 • dzienkujesz mi radosnych zyczen zycze ci spoglodasz przerzyc niech w te dni wiara bendzie ci kturych patrzy dzienkujesz mi jdac kturych drogi dni wierzac ide mej duszy tysiace swiatel pienknych chwil drogi dni dzienkujesz mi radosnych zyczen zycze ci niech wierna bendzie ci ide radosny swiatel blask kturych przerzyc dzienkujesz mi radosnych zyczen zycze ci niech wierna bendzie ci a wokul nas mariusz kominiarz

 • Z JAKĄ PANDEMIĄ CHCECIE WALCZYĆ!???... PRZYPOMINAM, ŻE testy PCR NIE SŁUŻĄ DO WYKRYWANIA CHORÓB‼️👍WYWIAD Z KARY MULLISEM - TWÓRCĄ TESTU PCR | WIRUSY | COVID-19 - www.bitchute.com/video/g8pNKOgVipvU/?list=notifications&randomize=false 👍Dlaczego test PCR nie nadaje się do diagnozowania wirusów - biochemik Kary Banks Mullis Laureat Nagrody Nobla - m.cda.pl/video/5207868a0 ‼️DO CZEGO SŁUŻĄ TESTY PCR Kary Mullis - amerykański biochemik - pl.m.wikipedia.org/wiki/Kary_Mullis 👍JAK NAPĘDZANA JEST PLANDEMIA - NAJWIĘKASZA TAJEMNICA TESTÓW PCR - globalna.info/2020/09/24/jak-napedzana-jest-plandemia-najwiekasza-tajemnica-testow-pcr/ 👍"Testy PCR na COVID-19 z naukowego punktu widzenia są pozbawione sensu - Torsten Engelbrecht i Konstantin Demeter" - pubmedinfo.org/2020/08/04/testy-pcr-na-covid-19-z-naukowego-punktu-widzenia-sa-pozbawione-sensu/ O TESTACH PCR👍„Komentarz Tygodnia: "Prin cipia mathematica"” - plthrow.info/my/wideo/yaODomLQvrJ5h40.html SZOK‼️TESTY PCR RZĄD ZAKUPIŁ DLA POLAKÓW JUŻ W 2018 ROKU‼️NA WYKRYWANIE COVID-19‼️"Import zestawów testów medycznych do Polski (382200) według krajów w 2018 r" - wits.worldbank.org/trade/comtrade/en/country/POL/year/2018/tradeflow/Imports/partner/ALL/nomen/h5/product/382200 PILNE😲‼️ „Trwają przygotowania do przeprowadzenia masowych testów PCR w polskich szkołach. Rekrutacja otwarta” - plthrow.info/my/wideo/vpSFYpq9tt-sln0.html 👍‼️🇵🇱 KAŻDY MA PRAWO ODMÓWIĆ TESTU PCR PODSTAWA PRAWNA - KONSTYTUCJA RP - m.facebook.com/103707304737916/posts/153490269759619/?app=fbl SZOK‼️O TYM CO JEST NA KOŃCACH PATYCZKÓW DO TESTÓW PCR... „The Agenda A FEMA Insider’s Report On What’s Ahead With Celeste Solum” (włącz napisy PL) - plthrow.info/my/wideo/p6mIiYPa27Zmop8.html ‼️POZEW ZBIOROWY PRZECIW TESTOWANIU PCR‼️👍 „Exklusiv Interview Gigantische Klage gegen Prof Christian Drosten 26 Umfeld” (włącz napisy PL) - plthrow.info/my/wideo/qYKBY4fetsxpeJ8.html ‼️4 LABORATORIA GENETYCZNE NA KOŁACH BĘDĄ ROBIĆ TESTY PCR(?), CZYLI DNA (BO TO BADAJĄ, A NIE CHOROBY‼️) NA PODHALU‼️„Karpacz forum ekonomiczne Testy DNA!” - plthrow.info/my/wideo/0oelp5HSm656d40.html FIRMA PRODUKUJĄCA TESTY PCR NAZYWA SIĘ "IPSOS MORI" CZYLI "ONI UMIERAJĄ"... „IPSOS MORI IN LATIN MEANS THEY DIE” - plthrow.info/my/wideo/s6aVhWXY0ZdqaWQ.html SZOK‼️😲😥TAK WYGLĄDA WYKONANIE TESTU PCR U DZIECKA... MOŻESZ ODMÓWIĆ‼️- m.plthrow.info/my/wideo/nKOaol_JnKd6lKs.html CZY CHCECIE JESZCZE NA COŚ POCZEKAĆ???... CZY PRAWNICY🇵🇱 POŁOŻĄ WRESZCIE KRES TEMU GIGANTYCZNEMU OSZUSTWU, JAK NIEMIECCY👍👏???...

 • Pinokio

 • Najważniejsze żeby Seniorzy pamiętali i respektowali godziny dla Juniorów ;)

 • Przypominam, że testy PCR nie służą do wykrywania chorób‼️👍WYWIAD Z KARY MULLISEM - TWÓRCĄ TESTU PCR | WIRUSY | COVID-19 - www.bitchute.com/video/g8pNKOgVipvU/?list=notifications&randomize=false 👍Dlaczego test PCR nie nadaje się do diagnozowania wirusów - biochemik Kary Banks Mullis Laureat Nagrody Nobla - m.cda.pl/video/5207868a0 ‼️DO CZEGO SŁUŻĄ TESTY PCR Kary Mullis - amerykański biochemik - pl.m.wikipedia.org/wiki/Kary_Mullis 👍JAK NAPĘDZANA JEST PLANDEMIA - NAJWIĘKASZA TAJEMNICA TESTÓW PCR - globalna.info/2020/09/24/jak-napedzana-jest-plandemia-najwiekasza-tajemnica-testow-pcr/ 👍"Testy PCR na COVID-19 z naukowego punktu widzenia są pozbawione sensu - Torsten Engelbrecht i Konstantin Demeter" - pubmedinfo.org/2020/08/04/testy-pcr-na-covid-19-z-naukowego-punktu-widzenia-sa-pozbawione-sensu/ O TESTACH PCR👍„Komentarz Tygodnia: "Prin cipia mathematica"” - plthrow.info/my/wideo/yaODomLQvrJ5h40.html SZOK‼️TESTY PCR RZĄD ZAKUPIŁ DLA POLAKÓW JUŻ W 2018 ROKU‼️NA WYKRYWANIE COVID-19‼️"Import zestawów testów medycznych do Polski (382200) według krajów w 2018 r" - wits.worldbank.org/trade/comtrade/en/country/POL/year/2018/tradeflow/Imports/partner/ALL/nomen/h5/product/382200 PILNE😲‼️ „Trwają przygotowania do przeprowadzenia masowych testów PCR w polskich szkołach. Rekrutacja otwarta” - plthrow.info/my/wideo/vpSFYpq9tt-sln0.html 👍‼️🇵🇱 KAŻDY MA PRAWO ODMÓWIĆ TESTU PCR PODSTAWA PRAWNA - KONSTYTUCJA RP - m.facebook.com/103707304737916/posts/153490269759619/?app=fbl SZOK‼️O TYM CO JEST NA KOŃCACH PATYCZKÓW DO TESTÓW PCR... „The Agenda A FEMA Insider’s Report On What’s Ahead With Celeste Solum” (włącz napisy PL) - plthrow.info/my/wideo/p6mIiYPa27Zmop8.html ‼️POZEW ZBIOROWY PRZECIW TESTOWANIU PCR‼️👍 „Exklusiv Interview Gigantische Klage gegen Prof Christian Drosten 26 Umfeld” (włącz napisy PL) - plthrow.info/my/wideo/qYKBY4fetsxpeJ8.html ‼️4 LABORATORIA GENETYCZNE NA KOŁACH BĘDĄ ROBIĆ TESTY PCR(?), CZYLI DNA (BO TO BADAJĄ, A NIE CHOROBY‼️) NA PODHALU‼️„Karpacz forum ekonomiczne Testy DNA!” - plthrow.info/my/wideo/0oelp5HSm656d40.html FIRMA PRODUKUJĄCA TESTY PCR NAZYWA SIĘ "IPSOS MORI" CZYLI "ONI UMIERAJĄ"... „IPSOS MORI IN LATIN MEANS THEY DIE” - plthrow.info/my/wideo/s6aVhWXY0ZdqaWQ.html SZOK‼️😲😥TAK WYGLĄDA WYKONANIE TESTU PCR U DZIECKA... MOŻESZ ODMÓWIĆ‼️- m.plthrow.info/my/wideo/nKOaol_JnKd6lKs.html CZY CHCECIE JESZCZE NA COŚ POCZEKAĆ???... CZY PRAWNICY🇵🇱 POŁOŻĄ WRESZCIE KRES TEMU GIGANTYCZNEMU OSZUSTWU, JAK NIEMIECCY👍👏???...

 • ech to znowu sprawa polityczna :)

 • PO - patrzcie PO - patrzcie Kon nagle okulal !!!! Co za biedulka co za biedna Szkapa z Tego Giertycha Cyrku Koni PO - ciagowych A myslal Kon ze jest wierzcowcem czystej krwi !? A na umysle i to od dawna to szwankujesz Ty PO - psprancu wraz z cala Twoja Banda wykidajlow PO - litycznych z PO KO KC PZPR !!!

  • @Jakub Wil haha, i rigeyzles gościa, jest każdym po trochu 😂😂😂

  • Człowieku nachlany jesteś? Ćpasz? Czy masz coś z głową. Skąd was świry biorą.

 • Byl powolny bo zabil by wszystkich pisowcow

 • Giertych teraz zemdlal jakprzedstawia zarzuty to sie zesra

 • Wy się nie bijcie Giertycha a rolników

 • Cyrk na kółkach.

 • [*]