Monika Jaruzelska zaprasza

Monika Jaruzelska zaprasza Monika Jaruzelska zaprasza

 • 49
 • 4
ℹ️ Szanowni Państwo, kochani Przyjaciele, niezłomni Wrogowie i Hejterzy.\nTen program powstał z powodu mojego sprzeciwu wobec treści i formy obecnych w mediach. Tak trudno znaleźć rozmowy, w których słucha się gościa, nie przerywa mu i nie ponagla.\nPolitycy i media podzielili nas tak skutecznie, że niełatwo o bezstronność i analizy przyczynowo skutkowe.\nPoza bardzo nielicznymi przypadkami, dziennikarze próbują narzucić swoje poglądy, w zależności od redakcji, którą reprezentują. Ten program powstaje wspólnie z Wami, wykorzystując moją umiejętność słuchania i szacunek do każdego rozmówcy.\nW moim programie przy herbacie rozmawiamy “jak człowiek z człowiekiem”. Tylko tyle i aż tyle…\nZasadą jest, że moim gościom przeszkadzać może tylko mój jamnik - Lolek, wraz z którym serdecznie zapraszam Was do oglądania, komentowania i subskrybowania kanału.\n🙋‍♂️ Zostań Patronem i wspieraj rozwój kanału - patronite.pl/monikajaruzelska\n

Wideo

9:45Nie tylko życzenia...
Nie tylko życzenia...wyświetleń 37K25 dni temu
0:38Drodzy Widzowie...
Drodzy Widzowie...wyświetleń 32KMiesiąc temu
1:26:07Q&A listopad 2020 • Odpowiadam na Wasze pytania :-D
1:16:58Z Krzysztofem Zanussim o tym co najważniejsze...
1:36:23O wolności słowa i nie tylko z Rafałem Ziemkiewiczem
0:13SENSACJE XX WIEKU!
SENSACJE XX WIEKU!wyświetleń 68K4 miesięcy temu
13:36Nareszcie! :-D
Nareszcie! :-Dwyświetleń 37K5 miesięcy temu
1:56Niestety... :-(
Niestety... :-(wyświetleń 124K6 miesięcy temu
4:13Zapowiedź nowego odcinka i... niespodzianka :-)
Zapowiedź nowego odcinka i... niespodzianka :-)wyświetleń 20K7 miesięcy temu

Komentarze

 • Jedna uwaga do pani... Pan poseł czy mecenas ubrany w garniaka tak po domowemu a pani jeszcze tylko czapki brakuje... Moim zdaniem dziwnie to wygląda.Ja wiem ze zima jest ale chyba w miejscu nagrania nie było tak zimno prawda????

 • Elegancka kobieta ,mądra i z klasą

 • Z napiętnowanego nazwiska Jaruzelski, czyni Pani nową jakość, przyjemną konotację. Trafiłem na Pani kanał przypadkiem kilka miesięcy temu, myśląc, że usłyszę typowe dla telewizyjnych programów publicystycznych szybkie tempo, narzucanie zdania, ironizowanie z gościa, wyciąganie z kontekstu fragmentów, a na koniec zechcę zapomnieć ten niesmaczny szejk. Mile się "rozczarowałem". Myślę, że telewizja przechodzi powolne, niesymetryczne oczyszczanie się z toksycznych lub nieadekwatnych prowadzących. Widzowie pokochali brak zadęcia, serdeczność i prawdę Marty Manowskiej, stąd sukces programów, które prowadzi, a w telewizji śniadaniowej króluje Marzena Rogalska, która nigdy nie ubliżyła gościom (w opozycyjnej stacji to się zdarza). Maja Popielarska ściąga miłośników ogrodów bardziej, niż konkurencja, bo wprowadza wolniejsze tempo, sielskość. Na PLthrow błyszczy za to Pani i myślę, że to kwestia czasu, aż któraś stacja sama Panią zaprosi do współpracy, skuszona wysoką oglądalnością. Pokazała Pani, że awanturujący się politycy mają szansę u Pani być podjęci z godnością, być wysłuchani do końca zdania, a obu stronom, choć czasami z przeciwnych obozów politycznych, towarzyszy szczery uśmiech. Różnorodność gości to dodatkowy walor. Pana Zanussiego dawno nigdzie nie było, a tu miła niespodzianka. Zawsze będę najmilej wspominał jego tragikomiczno-historyczny film "Cwał", odszukując w nim rodzinne sentymenty, dylematy i specyfikę problemów z historii własnej rodziny. Zdecydowanie zbyt mało docenione dzieło filmowe.

 • Lech/Scytian/=Germans (forfather also to PoLa(c)hs = Poles) empire fought aginst noneuropean Sasanids(now called Saxons) who helped Romans around 1600 years ago. www.caitlingreen.org/2017/07/sasanian-finds-in-early-medieval-britain.html WHY do we have LIONS in statues and symbols over whole EURoPE , they are NOT natural in EURoPE, its a symbol of THEIR dominance in govern POWER. And EAGELS are not Eagels in the symbol of EUROPEAN NATIONS those are the middle Eastern FALCONS which are still used for hunting in the Middle East. THEIR would be NO WIKINGS wuthout LECHANS= SCYTIANS= LACHS... , THE LE(C)H BORDER WAS ON REN RIVER, HERE IS A MAP plthrow.info/my/wideo/zJZ-YXSc2tF8gZ8.html . PROFESSOR TOMASZ GRZYBOWSKI Gentisists after 10 years of genetic studys of Poles (Po LACHS =Lechs) concluded that; POLES HAVE BEEN LIVING IN POLAND and EUROPE AT LEAST 10700 years. Blood type; R1a1 . (Check out FORBIDEN Archeology sites in Poznan and Poland.) Their ARE older stone hages in Europe (Poland) than in England, the one on LYSA GORA in Poland is almost 2 kiloneters. Check out Forbidden History, Forbidden Archeology Project Sirius, POZNAN UDERGROUNDS, NOW ITS OFFICIAL !!! ; Kristofer Columbus was a son of Polish king. (Everybody in Portugal knew that.) translate.google.se/translate?hl=sv&sl=pl&tl=en&u=https%3A%2F%2Fwww.wprost.pl%2F220206%2Fkolumb-byl-polakiem-synem-krola.html PS "Hel darknes, Leh light"

 • Bardzo Fajny odcinek, 5+

 • 1 22:02 Polska jest otwarta na transfer z chin. Tyle że Chiny mają trzy nitki a korzystają najczęściej z tureckiej.

 • Właśnie obserwują tę umiarkowaną lewicę, socjaldemokrację, ten centryzm, ósma minuta i już odpadam, ten człowiek już się trzęsie jak mówi o tęczowych piąteczkach i "eldzibiti".

 • dysproporcja pomiedzy interlekutorami az kluje w oczy. Pan mecenas zweryfikowal rzeczywistosc :)

 • po tej rozmowie jedna mozna stwierdzic, ze jaruzelska jest glupia. Przykro

 • Pani Moniko, jak juz zdążyła oznajmić w tym salonie Pani Magda, nie uważa się ona za redaktora, bo nie redaguje podobno tekstów, a za dziennikarza.

 • Wniosek jest prosty. Gdzie jest opozycyjny dyktator, nie ma plandemi? Odwrotnie, gdzie zad z waty cukrowej tam umieralność 0.2% z zainfekowanych + 0.3% z zaszczepionych ... Czy ja właściwie liczę przekazane statystyki?

 • Linda Moulton Howe - Is Our Universe Someone Else's Computer Simulation? - yt.

 • Mysle, ze papa Pani Moniki przewraca sie w grobie. General, ktory polecil aresztowac ( nie internowac) moja mame, w jej oczach wyglada na duzo uczciwszego czlowieka, niz jego corka. Przykro mi...

 • Towarzyszko panienko widzę że jak narazie najwięcej wyświetleń w liczbie 1mln ma odcinek z Januszem Korwinem Mikke. Proszę zaprosić Jacka Międlara I księdza prałata Romana Kneblewskiego I będą nowe rekordy. Pozdrawiam

 • Kto jest przeciwko szczepionkom naraża życie innych. Hm... a kto jest za przymusowymi szczepionkami życia innych nie naraża? Wszak faktem jest, że jakiś procent, mały bądź nawet bardzo mały, po zaaplikowaniu szczepionki może umrzeć. Gdzie tu więc logika? Wszak do zarażenia innych może wcale nie dojść, a do zgonu z powodu szczepionki do zgonu musi dość w 100%! Takie są prawa statystyki. Zmuszając ludzi do szczepień mamy wręcz pewność, że jedna osoba na powiedzmy 10 tyś. umrze. Czy mamy prawo te osoby skazywać na śmierć?

 • A court in Peru said that the Covid-19 pandemic was caused by multi-millionaires, Among the allegedly responsible for the outbreak of the pandemic are, among others Bill Gates and George Soros.

 • A court in Peru said that the Covid-19 pandemic was caused by multi-millionaires, Among the allegedly responsible for the outbreak of the pandemic are, among others Bill Gates and George Soros. www.bankier.pl/wiadomosc/Sad-w-Peru-stwierdzil-ze-pandemie-Covid-19-wywolali-multimilionerzy-8037384.html

 • Jak zwykle porządny materiał.

 • Dziękuję i pozdrawiam, Wodniczka z Lublina 🥰

 • Pan Jacek jest ok. Może by zaprosiła Pani Konrada Berkowicza?

 • Tłumaczenie zwykłego braku.... kultury osobistej, w którą wpisany jest między innymi szacunek do drugiego człowieka i jego uczuć, jest, według mnie, zwykłym nadużyciem. To co mówi Pan Wilk, w wielu miejscach mi się bardzo podoba, jednak nie wyobrażam sobie, by mogło się znaleźć u władzy ugrupowanie, w którym Pan Korwin-Mikke odgrywa znaczącą rolę z jego poglądami w niektórych kwestiach rodem z ciemnogrodu oraz owym "brakiem empatii"...

 • ?... . Wolny rynek to nie ma podstaw religijnych a logiczne.

 • Uwielbiam słuchać Pana Profesora ❤️ Pozdrawiam Serdecznie ❤️

 • A mnie denerwuje slowo super i w Polsce go uzywaja przesadnie

 • We Wloszech to wszyscy mi tyczkaja nienawice tego

 • wolnosc pochodzi od BOGA , ludzie sa prymitywni i glupi KAZDY MA PRAWO DECYDOWAC O SOBIE . STOP ZLODZIEJOM ,OSZUSTOM I FASZYSTOM

 • Właśnie wróciłem z cmentarza. Kumpel 53 lata. Zawał. Konsultował się z konowałem, że się źle czuje. Konował nic przez telefon nie "zobaczył". Żadnych badań, żadnych leków. Spychologia stosowana. I co? Dla mnie to kryminał z finałem na suchej gałęzi dla konowała i dla tych bydlaków z tzw. rządu. Takich konowałów nie potrzebujemy.

 • Dobry jest ten Wilk jak mało który wilk.

 • o S.Hołownia będzie ... to będzie niezły kabaret :)

 • niestety w USA panuje nie kontrolowana korupcja, zlodziejstwo i oszustwo . Senat zamienil sie w zachlannych staroci tworzac dom zwyrodnialych starcow oderwanych od rzeczywistosci . Te bezmozgowe kreatury chandluja panstwem wywoluja armia stanowa prywatne wojny (rozklad moralny i umyslowy doprowadza do upadku USA )

 • To dla milutkiej pani Moniki. I niech J.Wilk tez wyslucha, i sie nie przymila do... Jak CZERWONA ZARAZA "wyzwalała" Warszawę? Dr Lech Kowalski obnaża kłamstwa komunistycznej propagandyttps://plthrow.info/my/wideo/xo2YgH7J0NmLfXU.html

 • Niestety Konfederacja i zdrowy rozsądek to pojęcia wykluczające się, może w sprawach ekonomicznych ma sporo racji, ale jakbyśmy doszli do innych tematów to masakra

 • Gdyby ta druga Monika Stokrotka nie terminowała i Urbana i Michnika to też moze wiedziała by co to wywiad i szacunek dla czlowieka.

 • PS. Nie każdy z rządu ma głowę mec. Wilka. Tam przeważają "kłamczuszki" i "nawiedzeni" . A szkoda!

 • Ma Pani pełną świadomość że rozmawia z mordercą niewinnych. Zamiast swojego zdjęcia radzę ustawić obraz Maryi za plecami wilka w owczej skórze. A może również za swoimi plecami?

 • Czas miniony Nie utracony Ewa

 • Po 1998 roku rozpoczął się proces rabunkowej wyprzedaży za bezcen mienia państwowego. Główni beneficjenci to "magdalenkowcy" i "okragłostołowcy". A kogóż tam nie było! Trzeba było stworzyć "prawo" i "układy" pozwalające na taką działalność i stwarzające możliwość "dojść" do grona tych wybranych. Proszę przypomnieć sobie zabór dużych zakładów przemysłowych i kto je dzisiaj ma. Kto ma ziemie po PGR-ach. A kto się usadowił na terenach "powojskowych" i komu użyczyła majątku Agencja Mienia Wojskowego. Kolejne "reformy" ukierunkowane były na zawłaszczenie stanowisk, a potem mienia. Tak powstała polska oligarchia. Jak na ironię głównymi beneficjentami nie byli świecznikowi działacze PZPR ani "S", ale cwaniacy stojący o jeden, dwa szczeble niżej. Bo oni byli niewidoczni. Do tego dochodzi metodyka zarządzania gospodarką i państwem. Za czasów PRL władza polityczna skupiona była w Biurze Politycznym PZPR oraz w KC. Tam każdy minister miał swego "sobowtóra". Owi działacze w Biurze Politycznym byli z reguły ludźmi wiernymi idei ale merytorycznie byli ludźmi niskich lotów. Nie lubię tu wymieniać ludzi z nazwiska, ale ku pamięci dla ludzi 45- (wiek) sięgnijcie do Wikipedii i sprawdźcie kim byli Zofia Grzyb i Albin Siwak. To sztandarowe postaci owych czasów. Ministrami zaś (a więc tymi, którzy zarządzali robotą) byli fachowcy, silni merytorycznie i z doświadczeniem. Działali w ramach warunków narzuconych przez BP i KC PZPR , ale byli biegli w temacie. Po 1989 roku sytuacja diametralnie się zmieniła. Rządziły rozmaite partie w koalicji z przystawkami. Politycznie problem rozstrzygał się z reguły w ośrodku politycznym partii wiodącej, ale - niestety - ministrami nie byli fachowcy. To byli prominenci partyjni, często zmieniający resorty. Były i wyjątki, ale rzadko. W tej sytuacji trudno oczekiwać zmian - choćby w duchu zmian min. Wilczka. Sporządźcie dwa zestawy rubryk. Np. Władze polityczne i gospodarcze a ustawodawcze, wykonawcze i sądownicze teraz (kiedy rządzi Zjednoczona Prawica) i porównajcie z analogami z czasów rządów np. Z. Messnera. Porównajcie wykształcenie, doświadczenie i kompetencje osób na szczeblu ministerialnym. Ciekawe nasuwają się wnioski. Nie bez kozery mówi się o PRL - bis. "Czapa" może lepsza ale wykonanie "do bani".

 • Obowiązkowe szczepienia w Polsce to: ospa, odra, gruźlica, polio, błonica, krztusiec, świnka, tężec, różyczka, wzw B, pneumokoki. Czy to naprawdę dużo? Od moich czasów doszły nagle 2 obowiązkowe szczepienia. To, o czym Pan mówi, to szczepienia dodatkowe. I fakt, zarówno niektórzy rodzice, jak i lekarze, dostali jakiegoś świra i szczepią na wszystko co się da.

 • Dzięki za przybliżenie kolejnej osoby z Konfederacji-w lużnej rozmowie mieni się osobą,z którą nie można się nie zgodzić,podobnie jak P.Dziambor,Korwina trzeba jednak trochę poznać,żeby nie brać wszystkiego na serio,co mówi/choć pewno mówi,co myśli/natomiast osobiście nie mogę strawić elokwentnego,złotoustego i zacietrzewionego Brauna,który mógłby pisać elaboraty na temat życia seksualnego np. śledzi,pod warunkiem,że będzie to czytała niedościgniona p.Krystyna Czubówna-Jej ciepły głos-chociaż bez emocji zainteresowałby wielu.Pozdrawiam

 • Świetna rozmowa, dalej czekam na Krzysztofa Bosaka, może wreszcie przyjmie zaproszenie

 • Independent Trader : Teorie spiskowe, które stały się faktem. Konfederacja 👍

 • Susan Wojcicki odsubskrybowała mi ten kanał :/

 • Bardzo dobra rozmowa. Szal jeszcze lepszy (jakieś namiary, jeśli można?)

  • PS Ma Pani potencjał na wpływową wpływaczkę dla wpływowych kobiet.

 • Dziękuję za tę rozmowę. A co do szczepionki - ja osobiście nie zamierzam skorzystać z tego dobrodziejstwa, gdyż wielu specjalistów twierdzi, że wystarczy dbać o swoją odporność, a poza tym na tę chorobę są skuteczne leki.

 • Dziwnym trafem odmawiaja Pani przedstawiciele lewicy (Biedron i Zandberg), a nie "faszysci" jak Braun, Wilk, JKM. czy Michalkiewicz. Prosze przygotowac chusteczki higieniczne dla p. Holowni.

 • Apropos Trumpa i ataku na Kapitol to mozna zobaczyc material Giulianiego na Bitchute. Z youtuba oczywiscie zostal usuniety.

 • Przeziębienie czy 20 stopień zasilania.

 • No cóż Pani Redaktor, taka reakcja na mecenasa Wilka świadczy o tym, że spora część Pani widzów ma problemy nie tylko z czytaniem ze zrozumieniem, ale również z rozumieniem języka polskiego mówionego. Kolejnym, niesprzecznym z poprzednimi, wnioskiem jest to, że czerpią oni wiedzę o świcie na zasadzie: Iksińska powiedziała, że Igrekowskiej szwagier usłyszał... Gratuluję Pani chęci do orki na ugorze.

 • Uważam, że ciekawą byłaby rozmowa Pani Moniki z Panem Szczepanem Twardochem lub Panią Karoliną Korwin Piotrowską.

 • Uwielbiam inteligencję Profesora Bralczyka, jak i inteligencję Pani Moniki. Paradoksalnie - w telewizji takiej kameralnej atmosfery nie udałoby się stworzyć. Pozdrawiam. Bartłomiej z Wrocławia.

 • BLM w 2020 zabilo tysiące ludzi na ulicach USA . A wjazd na kapitol to taka kiepska hućpa ,że aż żenująca .

 • W 2020 r. Polska utraciła (suma zgonów i urodzeń) 100 tys. obywateli. 29 tys. to efekt wirusa i chorób współistniejących. Pozostałe 71 tys. o które jest nas mniej to: zmarli (rząd pozamykał ich w domach pozbawiając opieki lekarskiej i wypuścił ich dopiero, gdy przyszedł czas wyborów, nadal jednak ograniczając dostęp do opieki medycznej) oraz spadek liczby urodzeń - związany zarówno z COVID jak i działaniami rządu. Nigdy od czasów II WŚ Polska nie została tak zdepopulowana jak w roku 2020. Przy czym większość tej depopulacji to efekt działań rządu.

 • Bardzo interesujący wywiad. Dziękuję

 • Akurat mec. Jacek Wilk (z rozpoznawalnych osób związanych z Wolnością) jest chyba osobą najmniej kontrowersyjną i wypowiadającą się w najbardziej wyważony sposób...

 • Brauna żeby zrozumieć to należy wpierw posłuchać . A tego ludzie nie potrafią bo kto potrafi siedzieć tak długo w skupieniu w dzisiejszych czasach? To już przesada przecież ktoś może w tym czasie coś do ciebie napisać na FB .

 • Pani Moniko najgorszy odcinek chyba z wszytskich . Po pytaniach jakie Pani wybrała widać Pani duże wątpliwości co szcepionki ( de facto od której już ludzie umierają na całym świecie : www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-szczepienia-w-norwegii-trwa-wyjasnianie-przyczyn-smierci-23-,nId,4989224 ) Wybrała Pani pytania jakiś lemingów którzy boją sie kwestionować czegokolwiek . Ludzie tacy zakwestionują każdego byle by nie musieć kwestionowych oficjalnych wesji wydarzeń bo tworzy to dla nich takie dysonanse poznawcze z którymi nie potrafią sobie poradzić . To trochę tak jak "czerwona i niebieska pigułka w Matrixie" Jak łykniesz niebieską to zacznie Ci się świat odsłaniać i nie ma odwrotu . Tylko trzeba mieć do tego odwagę . A niestety większość ludzi to konformiści ,żeby nie powiedzieć idioci. Każdy kto weźmie tą szczepionką w obliczu tylu kłamstw manipulacji od WHO zaczynając poprzez NHS , rządy państw , sanepidy ...jest po prostu idiotą i ryzykuje własnym życiem . Mama nie uczyła ,że nie należy brać cukierków od nieznajomych których agendą jest *depopulacja(* Bill Gates ) .

 • RMF -FM : www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-szczepienia-w-norwegii-trwa-wyjasnianie-przyczyn-smierci-23-,nId,4989224 "23 starsze osoby zmarły w Norwegii po przyjęciu pierwszej dawki szczepionek firmy Pfizer. Jak informuje państwowa agencja medyczna Statens Legemiddelverk trwa badanie przyczyn zgonów, Na razie sekcja zwłok 13 zmarłych wykazała, że powodem mogły być reakcje niepożądane po podaniu preparatu "

 • To podejmijcie dyskusje z Niedzielskim albo Szumowskim bo ja nie widzę ,żeby ktoś na argumenty rozmawiał z decyzyjnymi ministrami czy nawet z WHO oni żyją własną wersją wydarzęń : KAYFABE.

 • Błagam poogladajcie zbanowane filmy o bill gatesie o jego ojcu o jego dokonaniach w Afryce i Indiach . Pomyślcie przez chwilę !!! To nie boli . Szczepionka Cię raczej nie zabije ale uczyni z Ciebie pół niewolnika genetycznego . Następne wirusy i szczepienia zrobią z ciebie genetycznegeo niewolnika gdzie twoje dzieci już nie bedą potrzebowały szczepionek . Bedą już zaprogramowane na bycie potulną trzodą.

 • Wysłuchałam z przyjemnością. Dziękuję Pani Moniko

 • Antyszepionkowcy to złe słowo . Należy już mówić o antydepopulacji farmakologicznej .

 • Pomijając eksperyment medyczny jakim są te szczepionki na sars cov 2 należy wrząć pod uwagę kto przepycha to wszystko . A tym kimś jest Bill Gates który JAWNIE mówi o szczepionkach jako element redukcji populacji czy środek do ograniczenia rozrostu populacji . I Bóg mi świadkiem prędzej zostane kloszardem niż zaszczepię się tym czymś albo umrę na wirus który wypuszczą kolejny . Bo niestety proszę państwa bardziej naturalny niż ten wirus i jego PR jest termofor ze sweterkiem w misia. Pozdrawiam i życzę rozumu bo bez niego o zdrowiu nie można gadać.

 • O to po prostu niebywale pani Monika rocznik 63 wygląda tak świeżo , młodo i do tego te lśniące wyjątkowo zadbane włosy . Jeśli ja na to zwróciłem uwagę to musi być to coś wyjątkowego. Jednym słowem gratuluję ,dziękuję i pozdrawiam.

 • Cenzura i brak otwartej debaty w sprawie tzw.CowID19 to jasny dowód na ciemne moce, które za tym stoją

 • 1:09:54 "Ona nie czuła że to jej ciało" 1:11:02 "Jednak jej ciało"

 • ludzie ile dżuma zabrała ofiar a to, to parodia, ale nic nie myślicie więc jest jak jest

 • albo się słuchacie zbrodniarzy finansistów, albo naukowców niezależnych

 • szczepcie sto szczepionek będziecie mieli mądrzejszy naród

 • Polacy muszą wybrać nowych swoich wyrazicieli i to jest teraz najważniejsze